Blacharstwo i lakiernictwo

Na rynku napraw blacharsko-lakierniczych działamy od 15 lat i jest to dział od którego rozpoczęła się droga rozwoju naszego serwisu samochodowego. W tym zakresie posiadamy olbrzymie doświadczenie i zaliczani jesteśmy do najbardziej doświadczonych warsztatów blacharsko-lakierniczych w Legionowie.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do napraw blacharskich pojazdów, wysoko zaawansowaną lakiernią z bezpyłową kabiną lakierniczą i komputerową mieszalnią lakierów. Wszelkie usługi blacharsko-lakiernicze dokonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych technik naprawczych i specjalistycznych urządzeń, co zapewnia odpowiedni standard wykonanych napraw.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy samochód opuszczający nasz zakład spełniał wszystkie normy producenta danej marki samochodu. Pracownicy naszego serwisu blacharsko-lakierniczego zapewniają kompleksową obsługę w zakresie oceny i naprawy uszkodzeń mechanicznych pojazdów.

Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze:

  • powypadkowe – przeznaczone dla najbardziej uszkodzonych pojazdów
  • odtworzeniowe – pozwalające na profilowanie nowych elementów karoserii
  • renowacyjne – przywracające oryginalny wygląd i lakier samochodów
  • remontowe – skierowane na niszczejącą lub zardzewiałą karoserię
  • tuningowe – według życzeń klienta

Świadczymy również usługi kosmetyki samochodowej obejmujące usuwanie drobnych uszkodzeń elementów

karoserii pojazdów, bez konieczności lakierowania elementów.

Jeśli szukasz blacharza lub lakiernika, chcesz umówić się na naprawę, bądź masz do nas jakieś pytania – prosimy o kontakt.